Logo; Česká logistická asociace

ECBL aktuality

VYSOKÁ ŠKOLA TECHNICKÁ A EKONOMICKÁ v Českých Budějovicích druhou akreditovanou školou ELA

Pro rok 2018 prošla další z vysokých škol náročným akreditačním procesem Evropské logistické asociace a získala akreditaci pro bakalářský obor Logistics Technologies.
Akreditace studentům pomůže získat mezinárodní logistický certifikát cEJLog.

Gratulujeme k dosaženému úspěchu a těšíme se na rozšíření řad certifikovaných logistiků.

VYSOKÁ ŠKOLA ŠKODA AUTO získala akreditaci ELA

Duben 2017. ŠKODA AUTO Vysoká škola úspěšně prošla akreditačním procesem Evropské logistické asociace a získala akreditaci pro bakalářský obor Podniková ekonomika a řízení povozu, logistiky a kvality a navazující magisterský obor Podniková ekonomika a management provozu. Akreditace studentům pomůže získat mezinárodní logistický certifikát cEJLog.

Po zdárném získání akreditace Evropské logistické asociace se studenti a absolventi bakalářského oboru Podniková ekonomika a řízení provozu, logistiky a kvality a navazujícího magisterského oboru Podniková ekonomika a management provozu mohou těšit z dalšího benefitu. Nejúspěšnějším absolventům těchto logistických specializací je přiznán kandidátský certifikát cEJLog bez certifikačních zkoušek. Důležitým předpokladem pro vydávání certifikátu je úspěšné udělení akreditace Evropské logistické asociace, jež ŠKODA AUTO Vysoká škola získala, jako první vysoká škola v České republice, v letošním roce. Česká republika má v současné době přes 60 certifikovaných logistiků, celkový počet držitelů ECBL certifikátů z celého světa pak přesahuje číslo 7200. Jejich řady tak možná brzy rozšíří i studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy.

„Jsme velmi potěšeni, že právě ŠKODA AUTO Vysoká škola dokázala jako první u nás splnit náročné akreditační podmínky a věřím, že renomé této vysoké školy jistě naváže na úspěch ŠKODA AUTO a.s., jež nedávno získala titul za nejlepší evropský logistický projekt roku 2014,“ uvádí k udělení akreditace předseda Národní certifikační rady a vicepresident České logistické asociace Ing. Kamil Slavík.

PŘEDÁNÍ CERTIFIKÁTU 2017

V rámci slavnostního večera VIP Logistic Rendezvous 12. ročníku mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2017 v pražském Břevnovském klášteře, byly předány první certifikáty ze zkoušek podle nových ELA standardů v kategorii EJlog – European Junior Logistician / Supervisory/Operational Management Level.
Úspěšní absolventi ze společnosti ŠKODA AUTO, Bc. J. Záruba a Ing. I. Kvaššay, v zastoupení Ing. P. Ungermana, převzali své diplomy z rukou předsedy NCR, Ing. K. Slavíka.

Těšíme se na další úspěšné adepty listopadového kola.