Letošní 5. ročník Dne české logistiky se bude konat 11. dubna 2019 pod záštitou rektorky VŠE prof. Ing. Hany Machkové, CSc. Místem konání bude VŠE v Praze.

Den české logistiky 2019 na VŠE v Praze

Letošní ročník Dne české logistiky se bude konat 11. dubna v prostorách Vencovského auly na VŠE v Praze na Žižkově. Akce proběhne pod záštitou rektorky VŠE Prof. Ing. Hany Machkové, CSc.

 

Organizátorem akce je již tradičně společnost ReliantGroup.

 

Nedílnou součástí Dne české logistiky bude i doprovodný program, který zahrnuje exkluzivní prostor pro setkání vrcholových představitelů úspěšných českých i zahraničních firem aktivně zapojených do evropského a globálního dodavatelského řetězce a studentů VŠE a dalších zainteresovaných vysokých škol.

V rámci odborné části programu vystoupí např. zástupci logistiky ŠKODA Auto, GS1 Czech Republic, OLTIS, ČSOB Leasing, ESA logistika, DACHSER, Savilles, Proman a dalších.

Na úvodní přednáškovou část bude navazovat panelová diskuze na téma „Perspektivy a atraktivita profesní kariéry v moderním dodavatelském řetězci“.

Panelová diskuze bude ukončena společným pracovním rautem a volným programem zajištěným jednotlivými partnery celé akce.

Stránky organizátora:

www.reliant.cz

Partneři

HLAVNÍ PARTNER
POŘADATEL
ORGANIZÁTOR
PARTNEŘI

Mediální partneři