Logo; Česká logistická asociace

Téma budoucnosti – elektromobilita: THIMM Packaging Systems a obalová řešení

Jako odborník na obaly pro automobilové díly a příslušenství se společnost THIMM Packaging Systems rozvíjí i na poli elektromobility, které nabývá na důležitosti. Firmě Plug’n Charge, výrobci nabíjecích stanic pro elektromobily, dodává společnost THIMM Packaging Systems, jako poskytovatel komplexních obalových řešení a služeb, integrovaný koncept balení. Flexibilita při nákupu a zpracování nejrůznějších materiálů v tomto projektu dokazuje jednu z největších předností společnosti THIMM Packaging Systems.

THIMM – ELEKTROMOBILITA

10. Duben 2018 | Publikováno v: Nezařazené


Výroční konference členů ČLA ve Škoda Auto Kvasiny

Rádi bychom poděkovali všem členům, kteří se s námi zúčastnili naší výroční konference pořádané každoročně v březnu.

Závěry konference budou dostupné pod heslem v sekci „Pro členy“ – „Konference 2018″.

Letošní  náplň konference jsme rozšířili o nabídku exkurze ŠA Kvasiny. Veškeré informace naleznete v přiloženém článku.

ŠKODA AUTO závod KVASINY

10. Duben 2018 | Publikováno v: Nezařazené


Partnerství ZETES a Marks and Spencer

Firma Marks and Spencer (M&S) zvolila společnost Zetes jako partnera, který jí pomůže transformovat viditelnost a plnění v dodavatelském řetězci čerstvých potravin. Toto partnerství zároveň zlepší spolupráci firmy M&S s jejími dodavateli potravin prostřednictvím platformy ZetesOlympus zajišťující viditelnost v dodavatelském řetězci

Díky řešení ZetesOlympus dosáhne firma M&S sledování výkonu plnění v reálném čase v celém rozsahu dodavatelského řetězce potravin. Tato platforma pomůže firmě M&S předvídat všechna možná narušení dostupnosti pomocí výstrah v reálném čase, takže bude moci rychle reagovat a zajistit požadovanou kvalitu dodávek čerstvých potravin. Toto řešení, které propojí firmu M&S se všemi jejími logistickými partnery, posílí spolupráci v rámci celého dodavatelského řetězce.

10. Duben 2018 | Publikováno v: Nezařazené