Logo; Česká logistická asociace

SpeedCHAIN 2017

SpeedCHAIN 2017 představil aktuální logistické trendy

Česká logistická asociace byla v letošním roce jedním z významných partnerů již dvanáctého ročníku mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2017. Ta se konala na začátku listopadu v Břevnovském klášteře v Praze. Tradiční odborné setkání logistiků, podnikatelů, akademických pracovníků i představitelů státní správy se letos uskutečnilo pod heslem Globální ekonomika: výzva pro lokální logistiku. Konferenční sály kláštera do posledního místa zaplnilo 627 logistických osobností, které do Břevnova dorazily z jedenácti zemí. Připraven pro ně byl bohatý odborný program v 9 sekcích a 5 panelových diskusích, na kterém se podílelo rekordních 91 partnerů.

„Úspěšná dlouholetá tradice mezinárodní konference SpeedCHAIN ukazuje, že toto setkání svým účastníkům přináší stále nové a aktuální hodnoty,“ uvedl při zahájení konference Ing. Miroslav Rumler, vice president České logistické asociace. „SpeedCHAIN vždy reflektuje aktuální témata, která hýbou oborem. Letos jsme vybrali především sledovatelnost zboží v dodavatelském řetězci, bezpečnost zásilek i lidí, udržitelnost rozvoje v dopravě a logistice, environmentální zodpovědnost, city logistiku a zaměřili jsme se také na velmi aktuální problematiku dostupnosti a kvality pracovní síly,“ řekl dále Miroslav Rumler.
Celá zpráva

12. Listopad 2017 | Publikováno v: Nezařazené


Trendy v logistice 2018 – POZVÁNKA

Zveme Vás na setkání s odborníky z logistické branže, na kterém budou diskutována nejaktuálnější témata v oblasti přepravy a navazujících oborů.

KDY: ve středu 22. listopadu 15:00 – 17:00 hod
KDE: Regus Business Centrum Europort, Letiště Václava Havla, Aviatická 1092/8, 161 00 Praha 6

- Účast zdarma – Občerstvení zajištěno – Parking k dispozici –

Počet míst je omezen, registrujte se prosím na níže uvedené emailové adrese do 17.11.2017
mailto:sekretariat@czech-logistics.eu

Více informací v pozvánce:
cla-regus_pozvanka_trendy-v-logistice

Těšíme se na setkání!

7. Listopad 2017 | Publikováno v: Nezařazené


ŠKODA AUTO vítězem soutěže Logistický projekt roku 2017

Vítězem soutěže Logistický projekt roku 2017 je Automatický sklad drobných dílů společnosti ŠKODA AUTO

Cenu pro vítěze soutěže Logistický projekt roku ČLA, která je národním kolem evropské soutěže ELA Award, si v letošním roce odnesla společnost ŠKODA Auto s projektem Automatický sklad drobných dílů v Kvasinách. Jedná se o projekt z oblasti automatizace a robotizace logistických procesů, do které Logistika ŠKODA AUTO investuje již řadu let nemalé finanční prostředky i významný lidský potenciál. Slavnostní předání ceny proběhlo v rámci slavnostního večera VIP Logistic Rendezvous 12. ročníku mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2017 v pražském Břevnovském klášteře 1. listopadu tohoto roku.

Více o logistickém projektu 2017…

7. Listopad 2017 | Publikováno v: Nezařazené