Logo; Česká logistická asociace

Certifikace ECBL v roce 2018

Nové termíny certifikačních zkoušek ECBL pro letošní rok jsou následující:

24. – 25. květen, 2018
18. – 19. září, 2018
27. – 28. listopad, 2018

Více o certifikačním řízení v záložce „CERTIFIKACE“.

POZVÁNKA:
Pozvanka na ECBL certifikaci 2018

Těšíme se na Váš zájem.

Česká logistická asociace, z.s.

2. Leden 2018 | Publikováno v: Nezařazené


ČESKÁ LOGISTICKÁ ASOCIACE DĚKUJE VŠEM ČLENSKÝM I NEČLENSKÝM SPOLEČNOSTEM ZA PŘÍZEŇ A SPOLUPRÁCI V LETOŠNÍM ROCE A PŘEJE ŠŤASTNÝ A ÚSPĚŠNÝ ROK 2018.

11. Prosinec 2017 | Publikováno v: Nezařazené


SpeedCHAIN 2017

SpeedCHAIN 2017 představil aktuální logistické trendy

Česká logistická asociace byla v letošním roce jedním z významných partnerů již dvanáctého ročníku mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2017. Ta se konala na začátku listopadu v Břevnovském klášteře v Praze. Tradiční odborné setkání logistiků, podnikatelů, akademických pracovníků i představitelů státní správy se letos uskutečnilo pod heslem Globální ekonomika: výzva pro lokální logistiku. Konferenční sály kláštera do posledního místa zaplnilo 627 logistických osobností, které do Břevnova dorazily z jedenácti zemí. Připraven pro ně byl bohatý odborný program v 9 sekcích a 5 panelových diskusích, na kterém se podílelo rekordních 91 partnerů.

„Úspěšná dlouholetá tradice mezinárodní konference SpeedCHAIN ukazuje, že toto setkání svým účastníkům přináší stále nové a aktuální hodnoty,“ uvedl při zahájení konference Ing. Miroslav Rumler, vice president České logistické asociace. „SpeedCHAIN vždy reflektuje aktuální témata, která hýbou oborem. Letos jsme vybrali především sledovatelnost zboží v dodavatelském řetězci, bezpečnost zásilek i lidí, udržitelnost rozvoje v dopravě a logistice, environmentální zodpovědnost, city logistiku a zaměřili jsme se také na velmi aktuální problematiku dostupnosti a kvality pracovní síly,“ řekl dále Miroslav Rumler.
Celá zpráva

12. Listopad 2017 | Publikováno v: Nezařazené